Switche Nalezeno 55 produktů.

Switche Kvalitní switch ZyXEL zajistí vysokou spolehlivost a výkon. Kvalita řešení je zaručena dlouhodobou zkušeností s vývojem zařízení třídy telco. Switche ZyXEL mají funkční design a dodávají se v mnoha modelech, aby zákazník mohl zvolit správnou velikost a funkční nabídku. Řešení jsou určena pro malé a středně velké organizace i různé vertikální trhy.

Konfigurovatelné Nekonfigurovatelné Adaptéry Napájení PoE Příslušenství Zobrazit vše
  • ZyXEL MGS3700-12C

    21 555 Kč |  26 082 Kč vč. DPH
    Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 12 Gigabit combo (open SFP/RJ45), dual AC/DC power, 0°+65°C...
  • ZyXEL GS1200-5

    486 Kč |  589 Kč vč. DPH
    5 Portový Gigabit webmanaged Switch je vhodným řešením pro vytvoření domácí nebo kancelářské sítě...
  • ZyXEL GS1200-8

    691 Kč |  836 Kč vč. DPH
    8 Portový Gigabitový webmanaged Switch, lze propojit 8 počítačů rychlostí až 1000 Mb/s ...
  • ZyXEL GS1200-5HPv2

    1 382 Kč |  1 673 Kč vč. DPH
    5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch, 4x PoE, 60 Watt...
  • ZyXEL GS1900-8

    1 510 Kč |  1 828 Kč vč. DPH
    8-portový Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit kovové šasí, IPv6, 802.3az (zelená), bez ventilátoru...
  • ZyXEL GS1200-8HP

    1 690 Kč |  2 044 Kč vč. DPH
    8-portový Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power 60W, IPv6, 802.3az (Green), Průvodce nastavením, bez ve...
  • ZyXEL GS1900-24E

    2 176 Kč |  2 633 Kč vč. DPH
    24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit

    ...
  • ZyXEL GS1900-8HP

    2 355 Kč |  2 850 Kč vč. DPH
    8-portový Gigabitový switch: , IPv6, 802.3az PoE 802.3at (vysoký výkon, 30W) - Rozpočet napájení 70W, Průvodce nastavením, bez ventilá...
  • ZyXEL GS1900-10HP

    2 586 Kč |  3 129 Kč vč. DPH
    10-portový stolní Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabitový kov + 2x SFP, IPv6, 802.3az (zelený), PoE 802.3at (vysoký výkon, 30W) - Rozpočet...
  • ZyXEL GS1900-24

    2 816 Kč |  3 407 Kč vč. DPH
    26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount ...
  • ZyXEL GS2210-8

    3 405 Kč |  4 120 Kč vč. DPH
    10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fan...
  • ZyXEL GS1920-24v2

    3 738 Kč |  4 522 Kč vč. DPH
    28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multic...
  • ZyXEL GS1920-8HPv2

    3 763 Kč |  4 553 Kč vč. DPH
    10 Port Smart Managed Switch 8x Gigabit Copper and 2x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 130 Watt PoE, fanless...
  • ZyXEL GS1900-48

    6 042 Kč |  7 310 Kč vč. DPH
    50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount...
  • ZyXEL GS2210-8HP

    6 170 Kč |  7 465 Kč vč. DPH
    10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, PoE: 8-ports 802.3af or 4-...
  • ZyXEL GS1900-24HP

    169 754 Kč |  205 402 Kč vč. DPH
    Chytrý konfigurovatelný switch Gigabit ve stolním provedení
    ...
  • ZyXEL GS1920-48v2

    6 528 Kč |  7 899 Kč vč. DPH
    50 Port Smart Managed Switch 44x Gigabit Copper and 4x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud...
  • ZyXEL GS1920-24HPv2

    8 166 Kč |  9 881 Kč vč. DPH
    8 Port Smart Managed PoE Switch 24x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE ...
  • ZyXEL GS2210-24

    8 422 Kč |  10 191 Kč vč. DPH
    28-port Managed L2+ Gigabit Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP ...
  • ZyXEL MGS3520-28

    9 011 Kč |  10 904 Kč vč. DPH
    28 port L2 Metro switch, 24x Copper, 4x Combo, AC

    ...
  • ZyXEL XGS1930-28HP

    11 315 Kč |  13 691 Kč vč. DPH
    28 Port Smart Managed PoE Switch, 24x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE...
  • ZyXEL XGS1930-52

    12 006 Kč |  14 528 Kč vč. DPH
    52 Port Smart Managed Switch, 48x Gigabit Copper and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud

    ...
  • ZyXEL GS2210-48

    12 288 Kč |  14 868 Kč vč. DPH
    50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast...
  • ZyXEL GS2210-24HP

    13 517 Kč |  16 355 Kč vč. DPH
    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE ...
  • ZyXEL XGS2210-28

    13 824 Kč |  16 727 Kč vč. DPH
    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP...
  • ZyXEL GS1920-48HPv2

    11 392 Kč |  13 784 Kč vč. DPH
    50 Port Smart Managed PoE Switch 44x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE...
  • ZyXEL XGS2210-28HP

    17 536 Kč |  21 219 Kč vč. DPH
    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 m...
  • ZyXEL XGS2210-52

    18 074 Kč |  21 869 Kč vč. DPH
    52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP...
  • ZyXEL GS2210-48HP

    18 995 Kč |  22 984 Kč vč. DPH
    50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, PoE 802.3at ...
  • ZyXEL MGS-3712F

    19 814 Kč |  23 975 Kč vč. DPH
    Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 4 Gigabit combo (open SFP/RJ45) + 8x Giagbit open SFP ports, dual AC/DC power, -25°+70°C...
  • Zyxel XGS1930-52HP-EU0101F Smart PoE Switch

    20 378 Kč |  24 657 Kč vč. DPH
    52 Port Smart Managed PoE Switch, 48x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE...
  • ZyXEL XGS2210-52HP

    24 499 Kč |  29 644 Kč vč. DPH
    52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 m...
  • ZyXEL GS3700-24HP

    32 998 Kč |  39 928 Kč vč. DPH
    28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ...
  • ZyXEL XGS3700-24

    34 867 Kč |  42 189 Kč vč. DPH
    28-port Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, Option: ...
  • ZyXEL XGS3700-48

    41 626 Kč |  50 367 Kč vč. DPH
    52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ...
  • ZyXEL XGS3700-24HP

    43 136 Kč |  52 195 Kč vč. DPH
    28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECN...
  • ZyXEL XGS4600-32F

    46 080 Kč |  55 757 Kč vč. DPH
    32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit SFP + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up ...
  • ZyXEL XGS4600-32

    46 080 Kč |  55 757 Kč vč. DPH
    52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECN...
  • ZyXEL XGS3700-48HP

    51 789 Kč |  62 664 Kč vč. DPH
    52-port Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, PoE (802...
  • ZyXEL ES-105A v3

    205 Kč |  248 Kč vč. DPH
    5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2 porty podporují QoS, kovový obal...
  • ZyXEL GS-105Sv2

    307 Kč |  372 Kč vč. DPH
    Stolní gigabitový switch s 5 porty a unikátní podporou streamování


    ...
  • ZyXEL ES-108A v3

    307 Kč |  372 Kč vč. DPH
    8-portový 10/100Mbps Ethernet switch, 3 porty podporují QoS, kovový obal...
  • ZyXEL GS-105B v3

    358 Kč |  434 Kč vč. DPH
    Switch vhodný pro menší domácí nebo firemní sítě, 5x LAN s maximální přenosovou rychlostí 1000 Mb/s ...
  • ZyXEL GS-108S v2

    461 Kč |  558 Kč vč. DPH
    Stolní gigabitový switch s 8 porty a unikátní podporou streamování...
  • ZyXEL GS-108B v3

    486 Kč |  589 Kč vč. DPH
    8-portový switch 10/100 / 1000 Mbps Ethernet, stolní, kovové šasi...
  • ZyXEL GS1100-16

    1 254 Kč |  1 518 Kč vč. DPH
    16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

    ...
  • ZyXEL GS1005-HP

    1 254 Kč |  1 518 Kč vč. DPH
    5 Port Gigabit PoE + neřízený stolní switch, 4 x PoE, 60 Watt...
  • ZyXEL ES1100-8P

    1 562 Kč |  1 890 Kč vč. DPH
    8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 4x PoE (802.3af), Green (802.3az), Fanless, 19" rackmount
    ...
  • ZyXEL GS1100-24E

    1 664 Kč |  2 013 Kč vč. DPH
    Nespravovaný GbE switch s 24 porty, připojení Plug and Play. inteligentní řízení spotřeby energie. Velmi tichý chod - bez ventilátor
  • ZyXEL GS1008-HP

    1 690 Kč |  2 044 Kč vč. DPH
    8 portový gigabitový PoE + nespravovaný stolní switch, 8 x PoE, 60 Watt...
  • ZyXEL ES1100-16P

    2 893 Kč |  3 500 Kč vč. DPH
    16-port 10/100Mbps Ethernet switch, 8x PoE (802.3af), Green (802.3az), 19" rackmount...
  • ZyXEL GS1100-10HP

    86 784 Kč |  105 009 Kč vč. DPH
    10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 120W...
  • Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

    1 562 Kč |  1 890 Kč vč. DPH
    Gigabitový transreciever, SFP, IEEE 802.3z, vlnová délka 850 nm, pracuje na vzdálenost až 550 m
    ...
  • ZyXEL PoE12-HP

    896 Kč |  1 084 Kč vč. DPH
    PoE napájecí adaptér dodávající elektrickou energii po ethernetovém kabelu (30W)...
  • ZyXEL SFP-LX-10-D

    2 125 Kč |  2 571 Kč vč. DPH
    Transceiver Small Form-factor Pluggable (SFP) 10 km 1Gbps...