Switche Nalezeno 67 produktů.

Switche Kvalitní switch ZyXEL zajistí vysokou spolehlivost a výkon. Kvalita řešení je zaručena dlouhodobou zkušeností s vývojem zařízení třídy telco. Switche ZyXEL mají funkční design a dodávají se v mnoha modelech, aby zákazník mohl zvolit správnou velikost a funkční nabídku. Řešení jsou určena pro malé a středně velké organizace i různé vertikální trhy.

Konfigurovatelné Nekonfigurovatelné Adaptéry Napájení PoE Příslušenství Zobrazit vše
  • ZyXEL MGS3700-12C

    24 388 Kč |  29 509 Kč vč. DPH
    Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 12 Gigabit combo (open SFP/RJ45), dual AC/DC power, 0°+65°C...
  • ZyXEL XGS-4728F

    51 740 Kč |  62 606 Kč vč. DPH
    XGS-4728F, ISP version, 24-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit dual personality ports (RJ45 or open SFP) + 2x 10Gbit XFP slot + 2x 1...
  • ZyXEL GS1200-5HP

    1 330 Kč |  1 609 Kč vč. DPH
    5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard...
  • ZyXEL GS1900-8

    1 529 Kč |  1 850 Kč vč. DPH
    8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, ...
  • ZyXEL GS1200-8HP

    1 687 Kč |  2 042 Kč vč. DPH
    8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard...
  • ZyXEL GS1900-24E

    2 176 Kč |  2 633 Kč vč. DPH
    24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit ...
  • ZyXEL GS1900-8HP

    2 590 Kč |  3 134 Kč vč. DPH
    8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wi...
  • ZyXEL GS1900-10HP

    2 672 Kč |  3 233 Kč vč. DPH
    10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy...
  • ZyXEL GS1900-24

    2 756 Kč |  3 335 Kč vč. DPH
    26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount ...
  • ZyXEL GS2210-8

    3 297 Kč |  3 989 Kč vč. DPH
    10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fan...
  • ZyXEL MES3500-10

    3 822 Kč |  4 625 Kč vč. DPH
    10-port Metro Aggregation switch, L2+, Wire speed 8x 10/100Mbps + 2x combo Gigabit (SFP/RJ45) ports, QoS, ACL, IGMP, VLAN tagging, IPv6, Green (8...
  • ZyXEL GS1920-24

    3 825 Kč |  4 629 Kč vč. DPH
    28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multi...
  • ZyXEL GS1900-48

    5 540 Kč |  6 703 Kč vč. DPH
    50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount...
  • ZyXEL GS1900-24HP

    5 934 Kč |  7 180 Kč vč. DPH
    26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power bu...
  • ZyXEL GS2210-8HP

    6 066 Kč |  7 339 Kč vč. DPH
    10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, PoE: 8-ports 802.3af or 4-...
  • ZyXEL GS1920-48

    7 742 Kč |  9 368 Kč vč. DPH
    50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 370W,...
  • ZyXEL GS2210-24

    7 877 Kč |  9 531 Kč vč. DPH
    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), L2 multicast, IGMP snooping, MV...
  • ZyXEL GS1920-24HP

    8 385 Kč |  10 146 Kč vč. DPH
    28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, IPv6, 80...
  • ZyXEL GS2210-24LP

    8 433 Kč |  10 204 Kč vč. DPH
    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) -...
  • ZyXEL XGS2210-28HP

    8 539 Kč |  10 332 Kč vč. DPH
    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 m...
  • ZyXEL GS1900-48HP

    9 938 Kč |  12 025 Kč vč. DPH
    50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power bu...
  • ZyXEL GS2210-48

    11 480 Kč |  13 891 Kč vč. DPH
    50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast...
  • ZyXEL GS2210-24HP

    12 687 Kč |  15 352 Kč vč. DPH
    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) -...
  • ZyXEL XGS2210-28

    12 899 Kč |  15 608 Kč vč. DPH
    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP...
  • ZyXEL MES3500-24

    14 160 Kč |  17 133 Kč vč. DPH
    28-port Metro Aggregation switch, L2+, Wire speed 24x 10/100Mbps + 4x combo Gigabit (SFP/RJ45) ports, QoS, ACL, IGMP, VLAN tagging, IPv6, Green (...
  • ZyXEL GS1920-48HP

    15 485 Kč |  18 736 Kč vč. DPH
    50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 370W,...
  • ZyXEL MES3500-24F

    15 616 Kč |  18 895 Kč vč. DPH
    28-port Metro Fiber Aggregation switch, L2+, 24x 100Mbps open SFP + 4x combo Gigabit (SFP/RJ45) ports, QoS, ACL, IGMP, VLAN tagging, IPv6, Green ...
  • ZyXEL XGS2210-52

    16 912 Kč |  20 464 Kč vč. DPH
    52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP...
  • ZyXEL GS2210-48HP

    17 772 Kč |  21 504 Kč vč. DPH
    50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, PoE 802.3at ...
  • ZyXEL RGS200-12P

    20 015 Kč |  24 219 Kč vč. DPH
    12-port Gigabit WebManaged switch: 8x GbE + 4x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 240W, DIN rail/Wall mount, IP30, operation temperature: from...
  • ZyXEL MGS3750-28F

    21 476 Kč |  25 986 Kč vč. DPH
    28-port Fibre Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 20x Gigabit open SFP + 4x Giagbit combo (RJ45/SFP) + 4x 10G SFP+ ports, QoS, ACL, IGMP, IPv6...
  • ZyXEL XGS2210-52HP

    22 932 Kč |  27 748 Kč vč. DPH
    52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 m...
  • ZyXEL GS3700-24

    25 053 Kč |  30 315 Kč vč. DPH
    28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ...
  • ZyXEL XS1920-12

    27 662 Kč |  33 471 Kč vč. DPH
    12-port 10G WebManaged switch: 10x 10G metal + 2x 10G combo (metal/SFP+) ports, IPv6, 802.3az (Green), 19" rackmount ...
  • ZyXEL GS3700-24HP

    30 815 Kč |  37 286 Kč vč. DPH
    28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ...
  • ZyXEL GS3700-48

    31 503 Kč |  38 119 Kč vč. DPH
    52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ...
  • ZyXEL XGS3700-24

    32 563 Kč |  39 402 Kč vč. DPH
    28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECN...
  • ZyXEL XGS3700-48

    38 792 Kč |  46 938 Kč vč. DPH
    52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECN...
  • ZyXEL GS3700-48HP

    38 984 Kč |  47 171 Kč vč. DPH
    52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ...
  • ZyXEL XGS3700-24HP

    40 217 Kč |  48 663 Kč vč. DPH
    28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECN...
  • ZyXEL XGS4600-32F

    42 997 Kč |  52 026 Kč vč. DPH
    32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit SFP + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up ...
  • ZyXEL XGS4600-32

    42 998 Kč |  52 027 Kč vč. DPH
    32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of u...
  • ZyXEL XGS3700-48HP

    48 387 Kč |  58 548 Kč vč. DPH
    52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECN...
  • ZyXEL XS3700-24

    76 232 Kč |  92 241 Kč vč. DPH
    24-port Datacenter 10G switch, L2/3, 8x 10G metal + 12x 10G open SFP+ + 4x 10G combo (metal/SFP+), Full L2+ features + L3: static and policy-bas...
  • ZyXEL ES-105A

    216 Kč |  261 Kč vč. DPH
    stolní 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2 porty podporují QoS, kovový obal ...
  • ZyXEL ES-108A

    301 Kč |  364 Kč vč. DPH
    stolní 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3 porty podporují QoS, kovový obal ...
  • ZyXEL GS-105Sv2

    346 Kč |  418 Kč vč. DPH
    5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing ...
  • ZyXEL GS-105B v3

    411 Kč |  497 Kč vč. DPH
    5-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch...
  • ZyXEL GS-108S v2

    498 Kč |  602 Kč vč. DPH
    8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 4 QoS ports (2port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, metal housing ...
  • ZyXEL GS-108B v3

    540 Kč |  653 Kč vč. DPH
    8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing...
  • ZyXEL GS1100-16

    1 471 Kč |  1 780 Kč vč. DPH
    16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop ...
  • ZyXEL ES1100-8P

    1 516 Kč |  1 834 Kč vč. DPH
    8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 4x PoE (802.3af), Green (802.3az), Fanless, 19" rackmount ...
  • ZyXEL GS1100-24E

    1 943 Kč |  2 351 Kč vč. DPH
    24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount ...
  • ZyXEL GS1100-8HP

    2 366 Kč |  2 863 Kč vč. DPH
    8-port Gigabit Ethernet switch, 4x PoE (802.3at, 30W), Green (802.3az), fanless, 19" rackmount ...
  • ZyXEL ES1100-16P

    2 844 Kč |  3 441 Kč vč. DPH
    16-port 10/100Mbps Ethernet switch, 8x PoE (802.3af), Green (802.3az), 19" rackmount ...
  • ZyXEL GS1100-10HP

    3 604 Kč |  4 360 Kč vč. DPH
    10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 120W...
  • ZyXEL RGS100-5P

    8 020 Kč |  9 704 Kč vč. DPH
    5-port Gigabit switch: 4x GbE + 1x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 120W, DIN rail/Wall mount, IP30, operation temperature: from -40 to +75...
  • ZyXEL SFP-SX-D

    1 499 Kč |  1 814 Kč vč. DPH
    SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data ...
  • ZyXEL DAC10G-1m

    1 898 Kč |  2 297 Kč vč. DPH
    ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter ...
  • ZyXEL SFP-LX-10-D

    2 050 Kč |  2 481 Kč vč. DPH
    SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km ...
  • ZyXEL DAC10G-3m

    2 964 Kč |  3 586 Kč vč. DPH
    ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters ...
  • ZyXEL SFP10G-SR

    4 680 Kč |  5 663 Kč vč. DPH
    10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector ...
  • ZyXEL SFP10G-LR

    9 360 Kč |  11 326 Kč vč. DPH
    10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector ...
  • ZyXEL PoE12-HP

    940 Kč |  1 137 Kč vč. DPH
    Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W) ...
  • ZyXEL Adaptér ke switchům

    130 Kč |  157 Kč vč. DPH
    V objednávce upřesněte typ adaptéru nebo připiššte ke kterému typu bude užžíván do poznámek. Obrázek nemusí přesně korespondova...
  • ZyXEL RPS300

    5 074 Kč |  6 139 Kč vč. DPH
    Non-PoE power supply unit for GS3700-24, GS3700-48, XGS3700-24, XGS3700-48...
  • ZyXEL RPS600-HP

    6 335 Kč |  7 665 Kč vč. DPH
    PoE power supply unit for GS3700-24HP, GS3700-48HP, XGS3700-24HP, XGS3700-48HP...