Routery Nalezeno 23 produktů.

Routery Řada domácích routerů ZyXEL přináší novou úroveň zábavy ? užívejte si v jednom okamžiku multimediální aplikace, HD video streaming, hraní nebo surfování! Routery ZyXEL mají uživatelsky příjemný design a ekologické funkce. Snadno se připojíte k internetu nebo vychutnáte optimalizovaný streaming multimediálních dat. A to všechno úsporně.

  • ZyXEL NBG-418N v2

    390 Kč |  472 Kč vč. DPH
    Bezdrátový router 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, SPI firewall, WPA2, 2x 5dBi anténa ...
  • ZyXEL NBG6604

    858 Kč |  1 038 Kč vč. DPH
    NBG6604 AC1200 Dual-Band Wireless Router...
  • ZyXEL PMG1005-T20A

    936 Kč |  1 133 Kč vč. DPH
    GPON Class B+, 1xGbE LAN, EU STD version ...
  • ZyXEL NBG6503

    1 791 Kč |  2 168 Kč vč. DPH
    Dual-Band Wireless N750 Media Router, 802.11a/b/g/n (2.4/5 Ghz) 300Mbps (2.4GHz)+450Mbps (5GHz), 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 2xUSB (NetUSB), SPI fire...
  • ZyXEL WAH7608

    1 924 Kč |  2 328 Kč vč. DPH
    Zyxel LTE Portable Travel Router Mobile Wi-Fi, Unlocked to all Networks with No Configuration Required, up to 10 users [WAH7608] ...
  • ZyXEL NBG6616

    1 950 Kč |  2 360 Kč vč. DPH
    Simultaneous Dual-Band Wireless AC1200 Media Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1...
  • ZyXEL LTE3302

    2 132 Kč |  2 580 Kč vč. DPH
    Zyxel N300 4G LTE SIM Slot Unlocked Wi-Fi Dual Band Router [LTE3302] ...
  • ZyXEL LTE3301

    2 574 Kč |  3 115 Kč vč. DPH
    LTE Router, 4x 10/100Mbps LAN, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2 ...
  • ZyXEL WAH7706 v2

    2 574 Kč |  3 115 Kč vč. DPH
    LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery ...
  • ZyXEL SBG5500-A,Annex A

    6 890 Kč |  8 337 Kč vč. DPH
    Zyxel SBG5500-A,Annex A version,EU, UK and USA,RoHs ...
  • ZyXEL SBG5500-B,Annex B

    6 890 Kč |  8 337 Kč vč. DPH
    Zyxel SBG5500-B,Annex B version,EU,RoHs ...
  • ZyXEL SBG3600 AnnexA

    7 306 Kč |  8 840 Kč vč. DPH
    Small Business Gateway, Multi-WAN: LTE (built-in, SIM card slot) + 2x DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE WAN (RJ45/SFP), 4x GbE LAN, 1x USB 2.0, 8...
  • ZyXEL SBG3600 AnnexB

    7 306 Kč |  8 840 Kč vč. DPH
    Small Business Gateway, Multi-WAN: LTE (built-in, SIM card slot) + 2x DSL (VDSL2 bonding/ADSL) + 1x GbE WAN (RJ45/SFP), 4x GbE LAN, 1x USB 2.0, 8...
  • ZyXEL NBG6515

    1 083 Kč |  1 311 Kč vč. DPH
    Simultaneous Dual-band Wireless AC750 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4x Giga LAN, 1x...
  • ZyXEL NBG6617

    1 508 Kč |  1 825 Kč vč. DPH
    Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC1300 Media Router, 802.11ac (400Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGig...
  • ZyXEL WAP6806 ARMOR X1

    2 167 Kč |  2 622 Kč vč. DPH
    WAP6806, Wi-Fi AC1200 AP/Range Extender, 802.11ac (1200Mbps), 5 modes: A/P, Bridge, Repeater, WDS, Client, 4x Giga LAN...
  • ZyXEL NBG6817 ARMOR Z2

    4 316 Kč |  5 222 Kč vč. DPH
    Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC2600 Media Router, 802.11ac (800Mbps/2.4GHz+1733Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGi...
  • ZyXEL SBG3500 AnnexA

    6 058 Kč |  7 330 Kč vč. DPH
    Small Business Gateway, VDSL2, 1x GbE WAN (RJ45/SFP) 4x GbE LAN, 1x USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, Wireless Controller up to 8 APs (2 in default, ...
  • ZyXEL SBG3500 AnnexB

    6 058 Kč |  7 330 Kč vč. DPH
    Small Business Gateway, VDSL2, 1x GbE WAN (RJ45/SFP) 4x GbE LAN, 1x USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, Wireless Controller up to 8 APs (2 in default, ...
  • ZyXEL SBG3300 AnnexB

    3 796 Kč |  4 593 Kč vč. DPH
    Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN (IPSec/L2TP/PPTP) tunnels, ACL rul...
  • ZyXEL SBG3300 AnnexA

    3 796 Kč |  4 593 Kč vč. DPH
    Annex A VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN (IPSec/L2TP/PPTP) tunnels, ACL rul...
  • ZyXEL PMG3000-D20B

    2 756 Kč |  3 335 Kč vč. DPH
    GPON Class B+ Type, SC/APC connector ...
  • ZyXEL PMG5317-T20B

    2 496 Kč |  3 020 Kč vč. DPH
    GPON Class B+, 4xGbE LAN, 2 FXS ports, WiFi N300, EU+UK STD version ...