ZyXEL SFP-LX-10-D

ZyXEL SFP-LX-10-D

Optický transceiver SFP modul

Transceiver Small Form-factor Pluggable (SFP) 10 km 1Gbps
PN: 91-010-203001B
skladem
2 309 Kč
2 794 Kč s DPH 

Vložit do košíku

Na Vaše přání Vám zakoupené produkty rádi a ochotně nainstalujeme, nakonfigurujeme a samozřejmě Vás zaškolíme v jejich užívání a ovládání. Máte-li zájem o naše servisní služby, kontaktujte naše zákaznické centrum.

   Dnes doprava zdarma!   

Podrobné info

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.

Podpora rozhraní DDMI rozšiřuje možnosti správy

Vylepšené digitální rozhraní umožňuje navázat mezi přepínačem a SFP transceiverem spojení v reálném čase. Přepínač díky tomu má přístup k provozním parametrům v optickém spojení. Součástí rozhraní jsou digitální funkce, jako např. měkké řízení a monitorování vstupních/výstupních signálů SFP. Funkcionalita DDMI navíc umožňuje implementaci digitálních alarmů a výstrah. Tato funkce uživatelům dává možnost proaktivně řešit preventivní údržbu sítě a zajišťuje kontinuitu provozu organizace.

Oblast použití

Funkce

Přenosová vzdálenost podle specifikace optického kabelu ( 62.5um MMF: 550 m, 50um MMF: 550 m, 9/10um SMF: 10 km)

Technické parametry