Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

SFP Modul

Gigabitový transreciever, SFP, IEEE 802.3z, vlnová délka 850 nm, pracuje na vzdálenost až 550 m


PN: 91-010-204001B
skladem
1 670 Kč
2 021 Kč s DPH 

Vložit do košíku

Na Vaše přání Vám zakoupené produkty rádi a ochotně nainstalujeme, nakonfigurujeme a samozřejmě Vás zaškolíme v jejich užívání a ovládání. Máte-li zájem o naše servisní služby, kontaktujte naše zákaznické centrum.

   Dnes doprava zdarma!   

Podrobné info

Gigabitová rychlost a flexibilita
Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.

Malá velikost a vysoká hustota portů
SFP transceivery od firmy ZyXEL přináší kompaktní design a vysokou hustotu portů. Na příklad ZyXEL GS-3012F switch je možné připojit až ke 12 optickým linkám ? to vše za dostupnou cenu.

Kompatibilní s průmyslovými standardy
SFP transceivery od firmy ZyXEL jsou kompatibilní se standardem IEEE 802.3z a SFP MSA. Umožňují snadnou spolupráci i s zařízeními jiných výrobců, které splňují tyto standardy.

Vlastnosti

Citlivost optického přijímače
-17 dBm

Vlnová délka
850nm

Konektor
LC

Oblast použití

Funkce

- Gigabitová rychlost a flexibilita
- Možnost výměny za provozu 
- Kompaktní velikost a vysoká hustota portů
- Splňuje průmyslové standardy
- Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement)
- Jedno napájecí napětí +3.3V
- Nízký ztrátový výkon 

Technické parametry

 Přenosová vzdálenost podle specifikace optického kabelu
62.5um MMF: 220 m
50um MMF: 550 m 

Funkční rozsah
Napájecí napětí: 3.15~3.45 V 
Maximální proud: 300mA

Bezpečnostňí certifikáty
Class 1 Laser
21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant
CSA
TUV

Rozměry
56 (délka)x 13.4 (šířka)x 12.46 (výška) mm

Provozní podmínky
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Skladovací teplota: -40°C ~ 85°C
Vlhkost: 5% - 95%