ZyXEL PMG3000-D20B

ZyXEL PMG3000-D20B

Gigabit GPON SFP-Type SFU

GPON Class B+ Type, SC/APC connector
PN: PMG3000-D20B-ZZ01V1F
skladem
2 773 Kč
3 356 Kč vč. DPH 

Vložit do košíku

Na Vaše přání Vám zakoupené produkty rádi a ochotně nainstalujeme, nakonfigurujeme a samozřejmě Vás zaškolíme v jejich užívání a ovládání. Máte-li zájem o naše servisní služby, kontaktujte naše zákaznické centrum.

Podrobné info

Gigabit GPON SFP SFP typu SFU SF-SFP SF-SFG s technologií BOSA nabízí nejnovější technologii BOSA na palubě přes SoC design a představuje GPON ONT v transceiveru SFP s nízkou spotřebou energie a úsporou energie s ohledem na životní prostředí. Jednoduše přichází s rozhraním MSA SFP Form Factor a MSA SFP LAN a také s optickým konektorem SC / APC pro rozhraní Gigabit s pasivní optickou sítí (GPON), které splňuje normu ITU-T G.984.2. Vestavěný software splňuje nejnovější standardy ONT Management a Control Interface (OMCI) ITU-T G.984.4 a TR-247 s dobrou zajišťovací interoperabilitou s většinou OLT na trhu.

Zyxel PMG3000-D20B provádí vysokorychlostní přemostění mezi GPON a RG se zásuvkami MSA SFP pro upgrade ethernetového zařízení na GPON kompatibilní. Vzhledem k tomu, že s těmito vysoce integrovanými funkcemi lze správu sítě provádět prostřednictvím OMCI, PMG3000-D20B by měl poskytovat nákladovou efektivitu a zároveň i snadnou a flexibilní instalaci poskytovatelům služeb pro rychlejší nasazení s cílem splnit potřeby účastníků FTTH.

Oblast použití

Příklad zapojení PMG3000-D20B

Funkce

 ITU-T G.984-compliant GPON port

The Zyxel PMG3000-D20B Gigabit GPON SFP-Type SFU is an ITU-T G.984 complying Optical Network Terminal (ONT) in one SFP Electrical Footprint. The PMG3000-D20B provides a high bandwidth access and full functions for home users.

The world first SC/APC in GPON SFP stick, provide a ITU-T Class B+ sensitivity and with FEC enable

The Zyxel PMG3000-D20B is the world first SC/APC SFP stick which supports ITU-T Class B+ and FEC. With benefit of small, easy-installation and low-cost, it enables gigabit broadband service by inserting this SFP efficiently.

High speed data access

Zyxel GPON ONT provides a high speed data access capability combined with residential gateway for customer to support the wide deployment of Triple-Play services such as video, data, HDTV and interactive gaming very easy.

Low power consumption

Low power consumption under full speed for industrial and commercial usage, meet the power consumption described in MSA perfectly.

Technické parametry

PON Port

  • SC/APC in GPON SFP stick

LAN SFP Footprint

  • MSA SFP standard
  • Dual mode of LAN (2.5G SGMII and 1000Base-X)

Key Components

  • Lantiq Falcon-S
  • 8 MB SFLASH
  • 64 MB DDR2
  • 10/100/1000BaseX/SGMII LAN
  • LAN in MSA SFP Footprint
  • SC/APC connector
  • Complies ITU-T G.984.2 Class B+ laser FEC enabled by OLT shall increase 2 dBm