ZyXEL SFP-LX-10-D

ZyXEL SFP-LX-10-D

SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
PN: 91-010-203001B
skladem
2 139 Kč
2 588 Kč vč. DPH | Běžná cena: 2 847 Kč

Vložit do košíku

Na Vaše přání Vám zakoupené produkty rádi a ochotně nainstalujeme, nakonfigurujeme a samozřejmě Vás zaškolíme v jejich užívání a ovládání. Máte-li zájem o naše servisní služby, kontaktujte naše zákaznické centrum.

Podrobné info


Oblast použití

Funkce

Technické parametry