ZyXEL SFP10G-LR

ZyXEL SFP10G-LR

10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
PN: SFP10G-LR-ZZ0101F
skladem
9 360 Kč
11 326 Kč vč. DPH | Běžná cena: 12 459 Kč

Vložit do košíku

Na Vaše přání Vám zakoupené produkty rádi a ochotně nainstalujeme, nakonfigurujeme a samozřejmě Vás zaškolíme v jejich užívání a ovládání. Máte-li zájem o naše servisní služby, kontaktujte naše zákaznické centrum.

Podrobné info

Oblast použití

Funkce

Technické parametry