ZyXEL SFP10G-SR

ZyXEL SFP10G-SR

Zyxel SFP10G-SR,SFP Plus Transceiver(300m)

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
PN: SFP10G-SR-ZZ0101F
skladem
3 406 Kč
4 121 Kč vč. DPH | Běžná cena: 4 533 Kč

Vložit do košíku

Na Vaše přání Vám zakoupené produkty rádi a ochotně nainstalujeme, nakonfigurujeme a samozřejmě Vás zaškolíme v jejich užívání a ovládání. Máte-li zájem o naše servisní služby, kontaktujte naše zákaznické centrum.

Podrobné info

Oblast použití

Funkce

Technické parametry